tel. 797 400 500

Wypożyczalia BLUCAR powstała  na bazie wieloletniej wspólpracy z firmami z branży motoryzacyjnej. To doświadczenie pozwoliło na przygotowanie kopleksowej oferty obejmującej krótkotermnowy i średnioterminowy wynajem pojazdów dostawczych i busów. Elastyczna oferta oraz indywidualne podejście do każdego Klienta wyróżnia nas na tle konkurencji.

JeśliTwoją firmę dotknęły problemy związane z posiadaniem zbyt małej floty pojazdów, to z pewnością skutecznie rozwiążemy te utrudnienia. Wypożyczalnia BLUCAR zapewnia swoim Klientom szybkość w działaniu, atrakcyjne ceny oraz gwarancję sprawnej i zawsze gotowej do drogi floty.

Nasza flota składa się z samochodów w bardzo dobrym stanie, pochodzących od autoryzowanych dealerów. Regularne przeprowadzamy przeglądy techniczne w autoryzowanych serwisach. Wszystkie samochody posiadają pełne pakiety ubezpieczeń.

Chcemy sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do niestandardowych potrzeb. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wysoka jakość oferowanych usług jest dla nas priorytetem.

DLACZEGO MY?

SAMOCHODY W ŚWIETNYM STANIE TECHNICZNYM

PROFESJONALNA OBSŁUGA

ELASTYCZNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

SZCZEGÓLNA DBAŁOŚĆ O BEZPIECZEŃSTWO

REZERWACJA WSTĘPNA

Copyright ©2017 BLUCAR, Wszystkie prawa zastrzeżone.